Firma Profili
Üretim Hattı
İletişim
Anasayfa
English
 
 

Türkay Tarım Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti. 1958 yılından itibaren Türk çiftçisine 1994 yılından itibaren de Avrupa çiftçisine hizmet veren bir kuruluştur. Bu üretimi, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve imalatı optimum tekniklerle devam ettirmektedir.

Şu an 23 çeşit değişik amaçlarda iş yapan tarım makinasının 150’ yi aşkın türünü rakiplerimizden çok daha modern bir ortamda üretmekteyiz. Tarım makinalarında kullanılan parçaların % 98’ ini kendi bünyemizde imal etmekteyiz. Aynı yönetim altında döküm fabrikamız ve şaft fabrikamız yurt içi ve yurt dışına mamul ve yarı mamul üretimi yapmaktadır.

Bu teknolojik makinaları siz sanayicilerimizin üretimlerine de katkıda bulunacak şekilde sunmak istiyoruz. Size istenen şartlarda zamanında kalite güvenceli ve maliyetlerinizi düşürecek şekilde komple bir imalat ve yan sanayi hizmeti vermeyi düşünüyoruz. Bunu siz sanayicilerimizin değerli katkılarıyla başarmayı ve sizlere sunmayı hedef belirledik.

 
 
 
© 2006 - 2011 Türkay Saç Kesim ve Konstrüksiyon Makina ve San. Tic. Ltd. Şti.   Web TasarımNeo Tasarım Hizmetleri + Gündaş Reklam